SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

        Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler;

     Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Sevgiyle, şefkatle, aşkla ve ilk günkü heyecanımızla kaldığımız yerden devam etmek için sabırsızlanıyoruz. Yavrularımızı bilimin, bilginin ışığı ile donatarak milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerinin farkında olan bireyler olarak yetiştirmek gayretindeyiz. Bu uğurda değerli öğretmenlerimizin özverili çalışmalarından gurur duyuyorum. Toplumun önünde karanlığı aydınlatan, yol gösteren, başarıya ve güzelliklere ilham veren gönül erlerimiz olan öğretmenlerimiz ve siz kıymetli velilerimizin desteği ile birçok başarıya imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Zorluklar, engeller karşısında yılmadan hedefe ulaşacağız.

        Sevgili Öğrenciler,

     Yeni dönemde yeni bir sayfa açmaya var mısınız? Geçmiş yıllardaki tecrübelerinizle eksiklerinizi tamamlayarak yepyeni başarılara yelken açabilirsiniz. İçinizdeki potansiyelin farkında olun! Unutmayın ki bu topraklar nice büyük bilim insanları, sporcular, sanatçılar ve vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmiştir. Dersi derste anlamak, tekrar etmek, çok çalışmak, çok merak ederek araştırmak ve tabiî ki çok okumak, sizleri adım adım hedefinize ve hedeflerimize yaklaştıracaktır.

        Ben bu vesile ile yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini diliyorum.

     Coşkun ESEN

İl Milli Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.