SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

    Kamuoyunun doğru ve tarafsız bir şekilde aydınlatılması amacıyla zorlu koşullarda görev yapan basın emekçileri, güçlü bir demokratik yapının ayrılmaz unsurudur. Yaşadığımız yüzyıl, bilgiyi her zamankinden daha değerli kılan gelişmeleri beraberinde getirirken halkın haber alma ve doğru bilgiye ulaşma anlamında en büyük destekçisi yine basın çalışanları olmuştur. Böylesine önemli bir misyon elbette büyük sorumluluk ve ilkeli duruş gerektirir. Meslek etiği, hak ve hürriyetlere saygı, tarafsızlık gibi temel ilkeleri kendilerine kılavuz edinen gazetecilerimiz milletimize yakışan ileri demokrasi anlayışını tesis etmek için vazife ifa etmektedirler.
       Bu duygu ve düşüncelerle, gazetecilik mesleğine gönül veren, şehrimizin ülkemizin ve milletimizin gerçeklere ulaşabilmesi amacıyla fedakarca çalışan, değerli basın mensuplarımıza şükranlarımı sunarken 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, ebediyete irtihal eden kıymetli gazetecilerimizi rahmetle anıyorum.

    Coşkun ESEN

İl Milli Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.