SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Canik Belediyesi Arasında Yeni Okul Binası Yapımı Protokolü İmzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Canik Belediyesi Arasında Yeni Okul Binası  Yapımı Protokolü İmzalandı.

Eğitim yatırımlarının hızla devam ettiği Samsun’da, Canik Belediyesi tarafından 18 derslikli ek bina yapım protokolü imzalandı.

 

Canik Belediyesi tarafından Fatih İmam Hatip Ortaokulu binasının yanına 18 derslikli ek bina protokolü  Valilik makamında imzalandı. Protokol imza törenine Sayın Valimiz İbrahim ŞAHİN , Canik Belediye Başkanı Osman GENÇ ve Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN katıldı. Törende bir konuşma yapan Vali İbrahim ŞAHİN , ilimiz eğitimine hayırsever katkılarının devam etmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek, daha önce de Canik Belediyemizin eğitim kurumlarına yapmış olduğu yardımlardan dolayı teşekkür etti.İmza töreninde konuşan Canik Belediye Başkanı Osman GENÇ “şu ana kadar 35 Milyon TL lik eğitim yatırımı yaptıklarını burada atılan imzalar ile mevcut binaya ek 18 derslikli bir bina , konferans salonu ,bay ve bayan mescidinden oluşan yeni bir eğitim binası yapacaklarını söyledi.Bu sayede bu bölgede İmam Hatip okullarımıza olan talebin karşılanacağını ifade etti”. Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN de Canik Belediyemiz tarafından Fatih İmam Hatip Ortaokulu Bahçesine 18 Derslik kaba inşaatı yaptırılacak olan binanın o bölgedeki ihtiyacımızı karşılayacağını ifade etti. Belediye Başkanımıza ve Sayın Valimize katkılarından dolayı şükranlarını ifade etti.

29-04-201629-04-2016

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.