SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığı’ nın 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığı’ nın  2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

         Sayın Valimiz İbrahim ŞAHİN’ in teşrifleriyle Canik Altınmeşe Tesislerinde düzenlenen toplantıya Canik Kaymakamı İlhan TURGUT, İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Şaban KARATAŞ, Maarif Müfettişleri Başkanı Selim ÇAKIR ve İlimiz Maarif Müfettişleri katıldı.

Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN toplantıda yaptığı konuşmalarında“ Değerli arkadaşlar; ülkemizde ve ilimizde eğitim konusunda iyi şeyler olacaksa sizlerin gayreti ile olacaktır. Sizler mutlak suretle eğitime katkı sağlamalısınız. Sizlerden bir isteğimde mutlaka şiir, güfte, hikaye ve roman gibi şeyler yazın. Mutlaka imkânlarınız ölçüsünde yüksek lisans ve doktora çalışmalarında bulunun” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN yaptığı konuşmada, “Büyük bir özveri ile çalışan, ülkemizin ve ilimizin en ücra köşesinde kadar giderek bütün olumsuz koşulları göğüsleyen müfettiş arkadaşlarımıza bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarımızda da başarılar diliyorum. Yaptığımız her çalışmada bize destek veren ve yanımızda olan Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum’ dedi.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.