SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Murat YİĞİT'in 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürü Murat YİĞİT'in 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

       Bir buçuk yıl süren uzun bir aranın ardından, yüz yüze eğitime kaldığımız yerden devam etmenin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Okullarımız çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin varlığıyla yeniden anlam kazanacak. Sınıflarımız , okul bahçelerimiz öğrencilerimizin neşeli sesleri ve eğitimin güzelliğiyle aydınlanacak. Bu vesileyle sevgili öğrencilerimizin ,kıymetli öğretmen ve velilerimizin, tüm eğitim çalışanlarımızın yeni eğitim öğretim yıllarını ve yüz yüze eğitime dönüşümüzü tebrik ediyorum.

       Kaybettiğimiz zamanın telafisi ve eksiklerimizin giderilmesinde, üzerimize düşen görev ve sorumlulukların farkında olarak müspet bir istikamet çizeceğimizden emin olabilirsiniz. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; ortak aklın birleştiriciliğine inanan, meselelerin özüne nüfuz eden, öğrenci odaklı eğitim stratejileri geliştirebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Millî, manevî değerlerin yaşatıldığı , çağın gerekliliklerine uygun, sağlıklı ve güvenli bir eğitim ortamını çocuklarımız için sunmak en büyük gayemizdir.

       Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'nın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve değerli velilerimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyor; aydınlık yarınlara ,eğitimin kılavuzluğunda ulaşacağımızı ifade etmek istiyorum.

 

              Murat YİĞİT

        İl Milli Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.