SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Coşkun ESEN ´in Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürü Coşkun ESEN ´in Yarıyıl Tatili Mesajı

        2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı'nın birinci dönemini bugün itibariyle tamamlıyoruz. Her yönüyle verimli bir süreç olarak değerlendirmeye çalıştığımız beş aylık zaman diliminde,  gösterdikleri gayret ve özverili çalışmalardan dolayı okul yöneticilerimizi ve öğretmenlerimizi, uzaktan eğitim faaliyetlerine hızla uyum sağlayan öğrencilerimizi,  geçirdiğimiz zorlu günlerde desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz velilerimizi, gönülden tebrik ediyorum.

       Birinci dönem boyunca yürütülen eğitsel faaliyetlerde Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kapsayıcı, yenilikçi ve meselelere hızla çözüm bulmaya odaklanan proje ve çalışmalarımızla çocuklarımız için en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Yaşadığımız olağanüstü durumlar , anayasal bir hak olarak eğitimin her koşulda sürdürülebilir olması lüzumunu bir kez daha ortaya çıkarmıştır.  Öğretmenlerimiz, hiçbir engele aldırmadan, teknolojiye hızla entegre olarak, tam bir adanmışlık içinde görevlerini ifa ettiler. Çocuklarımız görev ve sorumluluk alabileceklerini gösterdiler.   Bu hususta  en temel ilkemiz, tek bir bireyi dahi kayıp kabul etmeden herkes için ulaşılabilir ve nitelikli bir eğitim ortamı tesis etmek olmuştur. 

        Sevgili Öğrenciler,
       Okul bahçelerinde ve sınıflarımızda neşeli sesinizin yeniden duyulacağı o  güzel  günlere kadar ailenizle birlikte, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ara tatil geçirmenizi temenni ediyor,  hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum.

         Coşkun ESEN

   İl Milli Eğitim Müdürü      

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.