SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Coşkun ESEN 'in '30 Ağustos Zafer Bayramı' Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürü Coşkun ESEN 'in  '30 Ağustos Zafer Bayramı' Mesajı

       Bugün 30 Ağustos. Türk milletinin kaderinin nihai olarak değiştiği, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının  önderliğinde yazılan destanın 97. yıldönümü. 19 Mayıs 1919'da Samsun'dan yayılan milli mücadele ruhu 30 Ağustos'ta hedefine erişmiş ve zaferle birlikte Türkiye Cumhuriyeti'nin de temelleri atılmıştır. Bugün olduğu gibi yarın da  aziz şehitlerimizin emaneti, bağımsızlığımızın ve değerlerimizin nişanesi olan bayrağımız ilelebet  büyük bir inanç, kararlılık, coşku ve gururla dalgalanmaya devam edecektir.

       Ben bu vesileyle milletimizin huzur ve güvenliği için her türlü koşulda, canla başla görev yapan Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, saygı, şükran, rahmet ve minnetle yad ediyorum.

Coşkun Esen

İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.