SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Kuşkayası Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Sergisinin Açılışı Yapıldı
![19 Mayıs Kuşkayası Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Sergisinin Açılışı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/11144236_m.jpg)
19 Mayıs Kuşkayası Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Sergisinin Açılışı Yapıldı.
Vali Yardımcımız İbrahim Civelek ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit, 19 Mayıs ilçesi Kuşkayası İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek okulda oluşturulan TÜBİTAK 4006 sergisinin açılışını yaptılar. Öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek sergideki çalışmalar hakkında bilgi aldılar