SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
'Herkes kitap okusun' sloganıyla başlatılan 'Samsun için okuma vakti' projesinin 3.yılında bağış kampanyasında 17 günde tam 200 bin kitap toplandı.
!['Herkes kitap okusun' sloganıyla başlatılan 'Samsun için okuma vakti' projesinin 3.yılında bağış kampanyasında 17 günde tam 200 bin kitap toplandı.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/27153647_d01165aa-1bb0-4f79-909d-4d38d03dde6b.jpg)
Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 'Herkes kitap okusun' sloganıyla başlatılan 'Samsun için okuma vakti' projesinin 3.yılında #heryerekitapheryerdekitap hashtagiyle başlatılan bağış kampanyasında 17 günde tam 200 bin kitap toplandı. Kitap bağışı kampanyasında hedef 1 milyon kitaba ulaşmak.
Ayrıntılı Bilgi ve Bağış İçin: www.samsunokumavakti.com