SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayatın Her Anı Öğrenme Zamanı Fotoğraf Yarışması

Hayatın Her Anı Öğrenme Zamanı Fotoğraf Yarışması

        Hayat Boyu Öğrenme Haftasının ilk yılı nedeniyle Müdürlüğümüzce düzenlenen  Hayat Boyu Öğrenme temalı ve "Hayatın Her Anı Öğrenme Zamanı" konulu fotoğraf yarışması 19 Nisan Pazartesi günü başlıyor.

        Hayat Boyu öğrenme kapsamındaki eğitim ve öğretim faaliyetleri aracılığıyla; bireysel, toplumsal gelişim ve istihdam öncelikli bir yaklaşımla bireyin bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirerek örgün eğitimin dışında hayatı boyunca katıldığı her türlü öğrenme etkinliklerini kapsayan hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen yarışmaya yoğun katılım bekleniyor.

          Yarışma Yürütme ve Değerlendirme Kurul Üyelerinin 1. derece akrabaları dışında HERKES katılabilecek.

       Yarışmaya gönderilecek fotoğraflar paspartusuz ve kenar boşluksuz olmalıdır.

       Fotoğraf üzerinde katılımcının kimliğine ilişkin isim, imza, logo vb. bilgiler bulunmamalıdır. Ancak gönderilecek e-postada katılımcı tarafından ad, soyad, telefon, ilçesi, ili bilgilerine yer verilecektir. Katılımcılar fotoğrafı fotohbo olarak adlandırıp samsunhbo@gmail.com adresine gönderecektir.  Sonuçlar 1-4 Haziran 2021 Hayat Boyu Öğrenme Haftasında https://samsun.meb.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

      Başlangıç Tarihi   : 19 Nisan 2021

     Son Katılım Tarihi: 21 Mayıs 2021 (saat: 23:59) 

     Ödüller: 

     Yarışmanın; Birincisine Çeyrek Altın, İkincisine ve Üçüncüsüne Gram Altın,  ödül olarak verilecektir.

     Ödül alan 3 (üç) eser dışında jüri üyelerinin sergilemeye değer bulduğu eserlerden oluşan dijital bir sergi düzenlenecek olup, dijital serginin eser sahibi katılımcılarına katılım belgesi verilecektir.  

     Yarışma Şartnamesi İçin TIKLAYINIZ...

 

17-04-2021

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.