SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emine Yeni – Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Protokolü İmzalandı

Emine Yeni – Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Protokolü İmzalandı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE’ nin teşrifleri ve Samsun Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN ile Samsun Milletvekilleri Sayın Ahmet YENİ, Sayın Cemal Yılmaz DEMİR,  Sayın İhsan KALKAVAN, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ ile protokol üyelerinin katılımlarıyla Emine Yeni – Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi protokol imza töreni gerçekleştirildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE konuşmalarında “Hayırsever Vekilimiz Ahmet YENİ ve eşleri Emine YENİ hanımefendiyi böyle bir hayır yapmalarından ötürü tebrik ediyorum. Allah hayrınızı kabul etsin” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından Samsun Milletvekili Hayırsever Ahmet YENİ ve değerli eşleri Emine YENİ tarafından yaptırılacak olan 32 derslikli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi protokolü Sayın Valimiz İbrahim ŞAHİN, Sayın hayırseverler Ahmet YENİ ve Emine YENİ, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN tarafından imzalandı. 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.