SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bu Beni Eserim Projesi Bölge Finali Sonuçlandı.

Bu Beni Eserim Projesi Bölge Finali Sonuçlandı.

Bu Benim Eserim projesinin 5 Mayıs 2015 Salı günü açılışı yapılan Samsun bölge finali sonuçlandı.

Bu yıl 10. su düzenlenen etkinliğin kapanış törenine Samsun Vali Yardımcısı Faruk Necmi KURT, Samsun İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan YETİK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcı Aydın PEKER,  Bölge bilim kurulu üyeleri ve diğer illerin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri katıldı.

Bölge finalinde konuşan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan YETİK; Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bölge sergisinin organizasyonunu yapmaktan duyduğu mutluluğu belirterek katılımcıları tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Samsun Vali Yardımcısı Faruk Necmi KURT: “Bu etkinlik her ne kadar bir yarışma olsa da dereceye giremeyen öğrenciler de bizim nazarımızda kazanmışlardır. Bu etkinliğin kaybedeni yoktur. Dereceye giremeyen öğrencilerimiz asla umutlarını kaybetmesinler. Önlerinde bu tip etkinliklerde yer alabilecekleri çok fırsatları olacaktır. Dereceye girerek Türkiye finalinde bölgemizi temsil edecek projeleri gerçekleştiren öğrencilerimize ve öğretmenlerimize de başarılar diliyorum.” diyerek dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.

 

Samsun Bölge finalinde dereceye girerek Türkiye finaline gitmeye hak kazanan Matematik: Giresun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Matematik: Ordu Edirli Kocaman Ortaokulu, Matematik: Giresun Bilim ve Sanat Merkezi, Biyoloji: Ordu Durugöl Ortaokulu, Fizik: Tokat Fevzi Çakmak Ortaokulu, Kimya: Özel Samsun Final Ortaokulu.Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.