SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bölgesel İstişare Toplantılarının Üçüncüsü Bafra İlçesi Hüseyin Kurumahmutoğlu Gençlik Merkezinde Gerçekleştirildi.

Bölgesel İstişare Toplantılarının Üçüncüsü Bafra İlçesi Hüseyin Kurumahmutoğlu Gençlik Merkezinde Gerçekleştirildi.

İlimiz Bafra ilçesinde 18/12/2014 Perşembe günü saat 09.00’ da Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’ in başkanlığında Vali Yardımcımız Sayın Faruk Necmi KURT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Bafra Kaymakamı Halis ARSLAN, Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN, il/ ilçe yöneticilerimiz, İlimiz Bafra, Alaçam, 19 Mayıs ve Yakakent ilçelerinde görev yapan okul/kurum yöneticilerinin katıldığı bölgesel istişare toplantısı Bafra Hüseyin Kurumahmutoğlu Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN toplantıda “Adım Adım Başarı Projesi” ile ilgili bilgilendirme sunumu yaptı.

Toplantıda konuşan Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, “Türkiye’nin daha iyi noktada olması özellikle Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde kendimize koyduğumuz hedefleri gerçekleştirmemiz adına bu binanın baş mimarları sizler olacaksınız. Eğer sizler çocuklarımızı iyi yetiştirmezseniz, bu ciddi bir kan kaybına neden olacak. Bizden daha iyi eğitimi olanlar bizleri geçecekler. Sınıfta çocuklara verilen derslerin dışında mutlak surette öğrencilerimizi yetiştirmemiz, farklı bilgilerle onları donatmamız gerekiyor” dedi.

 

Sayın Valimiz İbrahim ŞAHİN’ in konuşmalarından sonra toplantı sona erdi.


Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.