SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bölgesel İstişare Toplantılarının İlki İlkadım İlçesi Samsun Olgunlaşma Enstitüsü’nde Gerçekleştirildi

            Bölgesel İstişare Toplantılarının İlki 16/12/2014 Tarihinde İlkadım İlçesi Samsun Olgunlaşma Enstitüsü’ nde Gerçekleştirildi
Bölgesel İstişare Toplantılarının İlki İlkadım İlçesi Samsun Olgunlaşma Enstitüsü’nde Gerçekleştirildi

 

           Samsun Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’ in başkanlığında Vali Yardımcımız Sayın Faruk Necmi KURT ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, il/ ilçe yöneticilerimiz, İlimiz İlkadım, Atakum, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde görev yapan okul/kurum yöneticilerinin katıldığı bölgesel istişare toplantılarının ilki 16/12/2014 tarihinde İlkadım ilçesi Samsun Olgunlaşma Enstitüsü’ nde gerçekleştirildi. 

Geniş bir katılım ile gerçekleşen toplantıda, Hint asıllı iş adamı Sunny Varkey’in eğitim alanında projeler geliştirmek amacıyla kurduğu ve onursal başkanlığını eski ABD Başkanı Bill Clinton’ın üstlendiği Varkey Gems Vakfı (Varkey GEMS Foundation) tarafından düzenlenen ‘Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi’ nin (The Global Teacher Prize) seçtiği en iyi 50 öğretmen arasında yer alan öğretmenimiz İlimiz Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulu Sınıf Öğretmeni Dilek LİVANELİ’ yi Sayın Valimiz başarılarından dolayı tebrik ederek Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

            Toplantıda konuşan Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, “Hafta boyunca okul yöneticilerimizle diğer ilçelerde de birlikte olacağız, yöneticilerimizle eğitimin geleceğini konuşacağız. Samsun’ da eğitim konusunda yapılması gereken çok şey var. Eğitim ile ilgili mutlak suretle bir seferberlik ruhuyla hareket etmemiz gerektiğini burada vurgulamamız gerekir” dedi.

            Sayın Valimizin toplantıdan ayrılmasından sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN’ in başkanlığında toplantı devam etti.

Bölgesel İstişare Toplantısı - 17/12/2014

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.