SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bölgesel İstişare Toplantılarının İkincisi Çarşamba İlçesi Çarşamba Ticaret Borsası M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.

Bölgesel İstişare Toplantılarının İkincisi Çarşamba İlçesi Çarşamba Ticaret Borsası M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.

İlimiz Çarşamba ilçesinde 17/12/2014 Çarşamba günü saat 09:00’da Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’ in başkanlığında Vali Yardımcımız Sayın Faruk Necmi KURT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Çarşamba Kaymakamı Caner YILDIZ, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin DÜNDAR, il/ ilçe yöneticilerimiz, İlimiz Çarşamba, Terme, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde görev yapan okul/kurum yöneticilerinin katıldığı bölgesel istişare toplantısı Çarşamba Ticaret Borsası M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, “Bugün burada olmamızın sebebi Valiliğimizin ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı ve çok önemsediğimiz bir projedir. Bu proje için idarecilerimizin de bu konuda öneri getirmelerini istiyorum. Bizleri yönlendirmesini arzu ediyoruz. Eğitimi nasıl daha öne çıkartabiliriz. Eğitimde kaliteyi nasıl yakalayabileceğimiz konusunda sizlerin düşünceleri bizler için çok değerlidir. Samsun’un eğitimde çok beğendiğimiz bir yerde değil. Samsun’un eğitimde olması gereken yer daha üst sıralardır. Samsun’un eğitim sıralamasında ilk 10’a girmesini hedefliyoruz. Bunun için ne yapılması gerekiyorsa yapacağız” dedi.

 

Sayın Valimizin toplantıdan ayrılmasından sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN’ in başkanlığında toplantı devam etti.


Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.