SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bölgesel İstişare Toplantılarının Dördüncüsü Havza Halk Eğitimi Merkezi´nde Gerçekleştirildi.

Bölgesel İstişare Toplantılarının Dördüncüsü Havza  Halk Eğitimi Merkezi´nde Gerçekleştirildi.

İlimiz Havza ilçesinde 30/12/2014 Salı günü saat 08.00’ da Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’ in başkanlığında Vali Yardımcımız Sayın Faruk Necmi KURT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Havza Kaymakamı Alper TANRISEVER, Kavak Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ, Ladik Kaymakamı Mustafa TEMİZ, Vezirköprü Kaymakamı Mahmut KAŞIKÇI, Asarık Kaymakamı Hicabi AYTEMÜR, Havza Belediye Başkanı Murat İKİZ, il/ ilçe yöneticilerimiz, İlimiz Havza, Kavak, Ladik, Asarcık ve Vezirköprü ilçelerinde görev yapan okul/kurum yöneticilerinin katıldığı bölgesel istişare toplantısı Havza Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını yapan İl Mili Eğitim Müdürü Aytekin GİRGİN “Her bir okulumuz gerek bulunduğu sosyoekonomik çevre, gerek fiziksel alt yapısı, gerekse veli profili bakımından bir birinden oldukça farklılıklar gösteriyor. Biz hiçbir okulumuzu bir diğer okulumuzun rakibi olarak görmüyoruz. Her okulumuzun en büyük rakibinin yine kendisi olduğu, her okulumuzun bu anlayışla kendi başarısını sürekli bir geliştirme amacı içerisinde olmasını istiyoruz” dedi.

Toplantıda konuşan Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, “Mutlak suretle biz eğitimimizi eğitim dolayısıyla çocuklarımızın başarısını iki kat iyileştirmemiz lazım. Biz Milli Eğitim Müdürümüzle, İlçe Kaymakamlarımızla, İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle ve sizlerle buradaki eğitim seviyesini iki sene içerisinde mutlaka en iyi 10 içerisine girmemiz gerekiyor.” dedi.

 

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN toplantıda “Adım Adım Başarı Projesi” ile ilgili bilgilendirme sunumu yaptı.

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.