SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Birlikte Yürüyelim” Projesi Protokolü İmzalandı.

“Birlikte Yürüyelim” Projesi Protokolü İmzalandı.

Bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönlerden sağlıklı, bağımsız, yaratıcı, üretken, nitelikli çocukların ve gençlerin yetiştirilmesine katkı sağlamak.  Meslek edindirme kursları ile gençlerin ve öğrenci velilerinin istihdamına yardımcı olmak amacıyla Canik Başalan Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulunda uygulanacak olan “Birlikte Yürüyelim” Projesi protokolü İmzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan projenin protokolü Canik Başalan Cumhuriyet Ortaokulunda düzenlenen programda , İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ, İl Müftüsü Veysel ÇAKI,  Samsun İŞKUR İl Müdürü Hasan KILIÇARSLAN,  İl Sağlık Müdürü Yusuf KÖKSAL, İl Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dursun MEHEL, İl Halk Sağlığı Müdürü Mustafa KASAPOĞLU, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin BALCI , Canik Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Osman Abanoz tarafından imzalandı.

Proje ortağı olan kurumlar, protokol çerçevesinde kendilerine ait çalışmaları yürüterek belirlenen okulumuzda faaliyetler gerçekleştirecektir.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.