SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Basın Açıklaması

Basın Açıklaması

 

Milletimizin irfan ordusunu oluşturan öğretmenlerimizin büyük fedakarlıklarla görev yaptığı ve geleceğimizi inşa yolunda hizmetten taviz vermeyecekleri herkesin malumudur.

Velilerimizin tüm sorunlarının çözümünde  gerekli mercilere yasal hakları olan tüm başvurularını yapmalarının okullarda sağlıklı eğitim öğretim ortamının oluşmasına oldukça önemli katkısı olacaktır.

Öğrenci ve velilerimizin görüşlerini önemseyen ve iletişim kanallarını sürekli açık tutan  Milli Eğitim Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatlarının  öğretmenlerimizin,  öğrencilerimizin ,  velilerimizin güvenli bir eğitim ortamı kazanması yönünde çalışmaları ve gayretleri devam etmektedir.

08.05.2015 Cuma günü ilimiz Canik ilçesi Kocatepe İlkokulu psikolojik danışman ve rehberlik uzmanımıza  bir öğrenci velisi tarafından saldırı yapıldığı bilgisi kurumumuza  ulaşır ulaşmaz bu konuda gerekli inceleme ve soruşturma  başlatılmıştır.Konu ile ilgili hukuki süreç devam etmektedir.

 

Kamuoyuna duyrulur.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.