SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Baba Destek Programı Sertifika Töreni Büyük Bir Katılım İle Gerçekleştirildi.

Baba Destek Programı Sertifika Töreni Büyük Bir Katılım İle Gerçekleştirildi.

Baba Destek Programı Sertifika töreni Olgunlaşma Enstitüsü’nde büyük bir katılım ile gerçekleştirildi. Törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Necmettin AYGÜN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Baba Destek Programına katılan babaların eşleri ve çocukları katıldı.

Baba Destek Programı ile babaların çocuklarının gelişiminde daha etkin ve olumlu bir rol oynamaları için geliştirilmiş, bilimsel temelli bir eğitim olan baba destek programına katılan babalar çocuk gelişimi ile ilgili bilgi düzeylerini artıran, iletişim becerileri kazanmalarını sağlayan ve bunun sonucunda daha demokratik tutumu benimsemelerine yol açan eğitimler almaktadır.

 

            Bu amaçla ilimizde Baba Destek Programı ile son dönem 2014 Eylül ayında 7 okulda açılan 10 kurs ile 100 babaya destek verilirken, toplamda açılan 47 kurs ile 608 babaya ulaşıldı.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.