SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‎İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN ´in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

‎İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN ´in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

         İşgalci, sömürgeci devletlerin kötü sonla yazdığı senaryoyu yüreğimizle, tırnaklarımızla kazıyarak çevirdiğimiz bir yer olmuştur İstiklal Harbi. Ayağa kalkmanın, yeniden dirilmenin bir destanıdır.   Cumhuriyet, milletimizin hürriyet ve istikbâli uğruna verdiği çok büyük bir mücadele neticesinde, her safhasında, eşsiz kahramanlık destanları yazılmış muazzam bir zaferin ardından gelen şanlı bir hâsıladır. Cumhuriyet, her türlü imkânsızlıklar içinde varoluş mücadelesi veren bir milletin azminin, inancının, birlik ve beraberliğinin ne kadar büyük güç olduğunun ve milli iradesinin karşısında hiçbir gücün duramayacağının bütün dünyaya ilanıdır.  

        Bu vesileyle, Cumhuriyet Bayramı’mızı kutluyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.

      Coşkun ESEN

İl Milli Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.