SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sokakta Hayat Var Projesi” Açılış Toplantısı Düzenlendi.

“Sokakta Hayat Var Projesi” Açılış Toplantısı Düzenlendi.

Milli Eğitim Eski Bakanımız Nimet BAŞ Hanımefendinin teşrifleriyle, Geleceğin Eğitimi Derneği ve Pangea İnsan Kaynakları Geliştirme ve Sivil Etkileşim Derneği tarafından düzenlenen “Sokakta Hayat Var Projesi” açılış toplantısı 15 Şubat 2016 Pazartesi günü saat 09.00 da düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri kapsamında, PANGEA İnsan Kaynaklarını Geliştirme ve Sivil Etkileşim Derneği ile Geleceğin Eğitim Derneği tarafından yürütülen İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ve Atakum Belediyesinin desteklediği projenin açılış toplantısı gerçekleştirildi.

Ulusal seviyede sosyal dışlanma ile mücadeleyle ilgili olarak somut bir adım atabilmek için Uluslararası işbirliği sayesinde alınacak eğitim ile “Sokak Sosyal Çalışanı” yetiştirilmesi amacıyla hazırlanan "Sokakta Hayat Var" projesi ilimizde uygulanacaktır.

 

Açılış toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN’ in yanı sıra, İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT, Canik Belediye Başkan Yardımcısı Alican USTA, Proje Yöneticisi İdil KEFELİ, sanatçı Fatih KÜÇÜK ile İl ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

16-02-201616-02-2016

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.