SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cemal Gürpınar Mesleki Eğitim Merkezinin Protokolü İmzalandı

Cemal Gürpınar Mesleki Eğitim Merkezinin Protokolü İmzalandı

Cemal Gürpınar Mesleki Eğitim Merkezinin Protokolü İmzalandı.

Havza OSB'de hayırsever iş insanı Ayten Apardıoğlu tarafından yaptırılacak olan Cemal Gürpınar Mesleki Eğitim Merkezinin protokolü, Valimiz Sn Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Av. Sebahattin Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altunsoy, Havza TSO Başkanı Erkan Acar ve hayırsever iş insanı Ayten Arpadıoğlu adına Hasan Cemaleddin Gürpınar'ın katılımıyla imzalandı.

Millî Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının iş birliğinde gerçekleştirilen Organize Sanayi Bölgeleri Mesleki Eğitim Merkezleri Projesiyle ülkemizin üretim, istihdam ve ihracatında büyük pay sahibi olan OSB'lerin bu projeyle eğitim alanında da sorumluluk üstlendiğini ifade eden Sayın Valimiz, Havza OSB'de teori ile pratiği buluşturarak, eğitim öğretimde kamu-özel dayanışmasını güçlendirecek Mesleki Eğitim Merkezinin yapımını üstelenen hayırsever iş insanı Ayten Arpadıoğlu'na teşekkür etti ve merkezin öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve sanayi sektörü için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

28-01-202228-01-202228-01-2022

 

 

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.