SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samsun Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Sene Başı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Samsun Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları sene başı istişare ve değerlendirme toplantısı,  Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi. 
Samsun Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Sene Başı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Samsun Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları sene başı istişare ve değerlendirme toplantısı,  Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi. Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürü Hasan ÖZTÜRK, Samsun’da faaliyet gösteren İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri katıldı. Toplantıda, İmam Hatip Okullarının öğrenci durumları, yeni faaliyetler, pansiyonlar, okul aile birliklerinin çalışmaları, okullarımızın projeleri, düzenlenen kurslar gibi konular  yer aldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, okulların sorunları hakkında yöneticilerden bilgi aldı. Okulların sorunları hep birlikte istişare edilerek çözümler önerildi.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.