SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kamusal Yaşamda Protokol Ve Davranış Kuralları” Semineri Verildi.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminerde Kamu Yönetimi  Uzamanı Sayın Nihat AYTÜRK tarafından il ve ilçe yöneticilerimize Kamusal Yaşamda Protokol ve Davranış Kuralları Eğitimi Verildi.
“Kamusal Yaşamda Protokol Ve Davranış Kuralları” Semineri Verildi.

     Seminerde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aytekin GİRGİN, “Müdürlüğümüzde bireysel ve kurumsal temsil ve saygınlık açısından, bütün yöneticilerin kamusal ve kurumsal protokol kurallarını iyi bilmeleri ve bu kuralları doğru uygulamaları gereklidir. Bu seminerde katılımcıların kamusal ve kurumsal yaşamda protokol ve sosyal davranış kuralları konularındaki bilgilerini ve temsil niteliklerini geliştirmek; bireysel ve kurumsal  saygınlıklarını arttırmak amaçlanmaktadır.” şeklinde konuştu.

     Katılımcılara ve semineri  yöneten Kamu Yönetimi Uzmanı Nihat AYTÜRK’e katılımlarından dolayı teşekkür eden müdürümüz Sayın Aytekin GİRGİN, yöneticilerimizin çok yönlü  gelişimi noktasında bu tarz eğitim ve seminerlerin devam edeceğini  ifade etti.

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.