SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimize Yeni Atanan Öğretmenlerin Çevreye Uyum Semineri Tamamlandı.

Çevreye Uyum Semineri çerçevesinde ilimize yeni atanan öğretmenlerimize ilimizin tanıtılması amacıyla hazırlanan üç günlük eğitimin ardından Samsun gezisi düzenlendi.
İlimize Yeni Atanan Öğretmenlerin Çevreye Uyum Semineri Tamamlandı.

Öğretmenlerimizi makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN öğretmenler ile tanıştı. Öğretmenlik mesleği ilgili tecrübelerini aktardığı ve samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetin ardından öğretmenlere sağlık, huzur, mutluluk ve başarı dileklerinde bulundu.  

Çevreye Uyum Semineri çerçevesinde ilimize yeni atanan öğretmenlerimize ilimizin tanıtılması amacıyla gerçekleşen gezi programında üç gün süren eğitimin son gününde İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Şube Müdürlerimiz Orhan DEMİRCİOĞLU ve Mehmet Raci EVREN’in de katıldığı kahvaltı programı düzenlendi. Kahvaltıda Öğretmenlerimiz yapılan Çevreye Uyum Seminerinin güzel geçmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Kahvaltı programından sonra Sahil turu ve Amazon Köyüne düzenlenen geziyle sonra eren uyum seminerimiz başarıyla tamamlandı.

 

öğretmenöğretmenöğretmenöğretmenöğretmen

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.