SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Terme İlçesinde İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Terme İlçesinde İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Terme ilçesinde bir dizi incelemelerde bulundu. İlçede gerçekleştirilen Faaliyetlere Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer ERSOY, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan YETİK’ de katıldı.

İlk olarak Terme İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, daha sonra ilçeye yeni atanan Terme Kaymakamı Sayın İlyas GÜN’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ardından Belediye Başkanı Şenol KUL’ u makamında ziyaret ederek Başkan KUL’ un hayırsever sıfatıyla Terme İlçesi Söğütlü Mahallesinde bulunan iki adet eski okul binasının onarımını üstlenerek yaptıracağı Özel Eğitim Uygulama Merkezinin Protokolünü birlikte imzaladılar.

 

            İmzanın ardından ilçede hizmet veren Anafartalar Ortaokuluna ziyarette bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, beraberlerindekilerle birlikte okulda ücretsiz olarak açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında incelemelerde bulundu. Kursların yapıldığı sınıflara giren GİRGİN, normal eğitimdeki sınıflarından eksiksiz kurslara katılan 5. ve 8. Sınıf öğrencilerine başarılar dileyerek, kurslara katılımın tam anlamıyla gerçekleşmesinin memnuniyetle karşılandığını ifade etti.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.