SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı.

 Samsun Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa hazırladıkları ‘Samsun’un Evliya Çelebileri’ ve ‘Samsun Yıldızlarını Ödüllendiriyor’ projelerinin protokol imza töreni gerçekleşti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı.

          Samsun Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleşen imza törenine, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin GİRGİN, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Güven ÖZYURT, ilçe milli eğitim ve ilçe gençlik merkezi müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

           Hazırlanan projelerin öğrencilere faydalı olacağından bahseden Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin GİRGİN ve Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Güven ÖZYURT emeği geçen tüm personele teşekkür ettiler.

            Hazırlanan ‘Samsun’un Evliya Çelebileri’ projesi kapsamında 17 ilçede görev yapan sosyal bilgiler ve coğrafya öğretmenleri kendi bölgeleri dışında gezi ve gözlem etkinliğine katılacaklar.

‘Samsun Yıldızlarını Ödüllendiriyor’ projesi kapsamında da 2014 TEOG Sınavı’nda derece yapan Terme-Fatih Ortaokulu, İlkadım-Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu ve Bafra-Cumhuriyet Ortaokulu’nda bulunan öğretmen ve öğrencilerden oluşan 45 kişilik bir ekip Bursa ve Çanakkale gezisine katılacak.

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.