SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19. Milli Eğitim Şûrası İl Hazırlık Çalışmaları Tamamlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca düzenlenen 19. Milli Eğitim Şûrasının İlimizdeki hazırlık çalışmaları tamamlandı.
19. Milli Eğitim Şûrası İl Hazırlık Çalışmaları Tamamlandı.

Atakum Grand Amisos  Hotel’ de gerçekleşen 19. Milli Eğitim Şûrası hazırlık çalışmaları 2 gün sürdü.  Hazırlık çalışmalarına Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Üyesi  Yrd.Doç.Dr. Cem GENÇOĞLU, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Dr. Ahmet İŞLEYEN, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin GİRGİN,Öğretim Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Veliler ve Öğrenciler katıldı.

 

200 Kişinin katıldığı 19. Milli Eğitim Şûrası’nın hazırlık çalışmaları kapsamında; öğretim programları ve haftalık ders çizelgeleri, öğretmen niteliğinin artırılması, eğitim yöneticilerinin niteliğinin artırılması ve okul güvenliği konularında oluşturulan komisyonlar çalışmalarını gerçekleştirdi.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.